Slide background
O nas

Spółka Sol e Mar świadczy kompleksowe usługi w zakresie zastępstwa inwestorskiego, doradztwa inwestycyjnego oraz konsultacji przy transakcjach i procesach w dziedzinie nieruchomości.

Specjalizujemy się w inwestycjach na rynku mieszkaniowym oraz biurowym, a naszą wiodącą domeną jest doradztwo oraz zastępstwo inwestorskie. Swoją działalnością wspieramy inwestorów kapitałowych realizujących projekty w Krakowie oraz Poznaniu.

Zapewniamy pełne i kompleksowe usługi doradcze i konsultingowe. W nowoczesnej gospodarce mają one podstawowe znaczenie dla wszelkich skomplikowanych procesów i działań,  zarówno w sferze prawnej, gospodarczej, jak i technicznej. Oferujemy w pełni profesjonalne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego, obejmującego między innymi następujące etapy przygotowania i realizacji inwestycji:

- poszukiwanie i identyfikowanie potencjalnych gruntów inwestycyjnych,

- opracowywanie studium opłacalności oraz due diligence,

- koordynowanie i reprezentacja inwestorów w procesie negocjacyjnym,

- przygotowanie inwestycji do realizacji (min. poprzez koordynację współpracy z biurami architektonicznymi, kancelariami prawnymi, księgowymi, organami administracji państwowej, weryfikację dokumentacji projektowej),

- pozyskiwanie finansowania,

- nadzór nad realizowaną inwestycją (min. poprzez organizację przetargu i wyłonienie wykonawcy, sprawowanie nadzoru inwestorskiego, sprawdzenie należytego wykonywania robót oraz zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, zasad sztuki budowlanej oraz umową, dokonywanie bieżącej analizy kosztów inwestycji),

- koordynacja działań marketingowo–sprzedażowych.

Posiadamy również bank własnych nieruchomości oraz udziały w projektach mieszkaniowych realizowanych na terenie Krakowa.

Misja

Naszym największym kapitałem są ludzie. Zespół, który zbudowaliśmy, to wynikowa portugalskiego wizjonerstwa z polską dokładnością i rzetelnością.  Nasze korzenie wywodzą się ze słonecznej Portugalii – jesteśmy ludźmi otwartymi, ciepłymi, bezpośrednimi. W Polsce odnaleźliśmy ogromny potencjał ekonomiczny, ale przede wszystkim, ambitnych profesjonalistów.

Naszym głównym celem jest kompleksowość i najwyższa satysfakcja naszych Partnerów z realizowanych przez nas usług.  Dostosowanie unikatowych projektów do polskich warunków i rzeczywistości gospodarczej.

Porque vamos mais alem. Ponieważ my mierzymy wyżej.

Przewaga konkurencyjna

Naszą przewagę konkurencyjną stanowi wysoka elastyczność i umiejętność znajdowania rozwiązań „szytych” na miarę oczekiwań naszych Klientów. Dokładamy ogromnego wysiłku, aby sprostać oczekiwaniom inwestorów i proponować usługi odpowiadające ich planom i założeniom biznesowym.

Stawiamy na profesjonalizm, szanujemy czas naszych inwestorów i dbamy o godne reprezentowanie ich interesów.

Jesteśmy elastyczni i wyczuleni na zmiany w otoczeniu biznesowym, reagujemy błyskawicznie dopasowując doń odpowiednie działania.

Promujemy wyjątkowe przedsięwzięcia i unikatowe projekty, nie boimy się nowości.

Działamy zawsze zgodnie ze standardami etyki biznesu.

Nasz zespół to doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy dołożą wszelki starań, by zapewnić pełną realizację założonych przez klienta celów.

Zespół

Barbara Zbyszewska – Dyrektor ds. rozwoju i inwestycji

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego  w Krakowie ,  St. Gallen Business School w Szwajcarii ( International MBA)  oraz Hogeschool Avans w Holandii.

Wieloletnie  doświadczenie w branży deweloperskiej. Początki w grupie Sobiesława Zasady. Wraz z zarządem spółki zarządza działalnością spółki w Polsce, bezpośrednio zaangażowana w kreowanie strategii i koordynację działalności na polskim rynku.

Włada biegle językiem angielskim oraz niemieckim.

Maria Stella-Sawicka – Kierownik działu marketingu

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego  w Krakowie, Wydziału Dziennikarskiego, specjalizacja: Reklama i PR. Nadzoruje działania marketingowe i PR z ramienia spółki. Współpracuje z agencjami reklamowymi, nadzoruje procesy sprzedaży i zarządza zespołem biur sprzedaży.

Włada biegle językiem angielskim oraz włoskim.

Jarosław Kopacz – Project Manager

Absolwent Politechniki Krakowskiej Wydziału Inżynierii Lądowej, Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej z Zakresu Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Absolwent Politechniki Krakowskiej. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży wykonawczej. Posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń, w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w tym m.in.; drogowe, mostowe, hydrotechniczne, melioracyjne, zbiorniki i silosy i szerokie kompetencje z zakresu nadzoru inwestorskiego. Doświadczenie zarówno w sektorze mieszkaniowym jak i komercyjnym.Podyplomowych WSPIZ w zakresie Szacowania i Wyceny Nieruchomości, Absolwent Studiów Podyplomowych AGH w zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami.

Włada biegle językiem angielskim.

Dominika Kościółek - Sales & Marketing Specialist

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, wydział: Górnictwa i Geoinżynierii, specjalizacja: Zarządzanie i Marketing w Przemyśle. Nadzoruje działania marketingowe z ramienia spółki. Odpowiedzialna za współpracę z instytucjami i partnerami finansowymi oraz CRM.

Włada biegle językiem angielskim.

AGNIESZKA PAWŁOWSKA – PROJECT DEVELOPMENT MANAGER

Absolwentka Politechniki Krakowskiej Wydziału Architektury, Kierunku Architektura i Urbanistyka. Posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w branży architektonicznej. Odpowiedzialna za kontakty i współpracę z osobami zaangażowanymi w przygotowanie dokumentacji projektowej inwestycji. Nadzoruje i koordynuje inwestycje w zakresie technicznym i administracyjnym.

Włada biegle językiem angielskim.

Katarzyna Diakiewicz – Office Manager

Absolwentka studiów pedagogicznych w Krakowie. Organizuje pracę biura i zapewnia sprawny przepływ informacji między działami. Koordynuje współpracę z podmiotami świadczącymi usługi dla spółki, m.in.: kancelariami prawnymi, księgowymi, biurami architektonicznymi.

Włada biegle językiem angielskim.

Kontakt

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej będzie to możliwe.